Gerek mikrobik gerekse mevsimsel etkilerle ortaya çıkan grip, nezle, bronşit, alerji gibi rahatsızlıkların doğal bir sonucu da solunum sıkıntıları. Özellikle de tıkanan burunlar. Bu gibi durumlarda ilk başvurulan yöntem ise burun damlaları. Cold Mix Damla Mavi 5ml, klasik burun damlalarından farklı kullanım özelliği ile burun tıkanıklığı sorunu yaşayanlar için etkili bir ürün.

Cold-Mix Damla, burun tıkanıklığı yaşayan kişinin giysilerinin solunum mesafesindeki noktalarına (Yaka, omuz, kaşkol vs.) ya da gece uyumadan önce yastığına damlatılarak uygulanmakta. Günde 3-4 defa, 2’şer damla olarak kullanılması önerilen Coldmix burun açıcı damla ile burun damlası kullanırken oluşabilecek tahriş veya geniz yanması gibi sıkıntılar ortadan kalkıyor. Ayrıca mendil ve benzeri yüzeylere uygulandığında kalabalık ev ortamı, işyeri ve araç içi gibi açık alanlarda gün boyu havaya karışarak, solunan havadaki mikrobik etkiyi kırıyor.

Özel formülüyle Cold Mix Mavi damlatılan bölgede leke de bırakmamakta. Kolay kullanımı ile etkili bir burun açıcı olan Cold-Mix Damla, alkol, mentol ve reçine içermiyor. Siz de burun tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız, Cold Mix Damla Mavi 5ml için sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz.
Coldmix Damla Uygulama Şekli:
Cold-mix İnhalat damlayı günde 3-4 defa 2 şer damla giysilerin solunum organlarına yakın yüzeylerine (yaka ve omuz bölgesi) ve geceleri yastığa damlatarak kullanabilirsiniz. Uygulamalar 3-4 saat aralıklarla tekrarlanır. Leke bırakmaz.
Genel kullanıma açık ortamılarda (araç içerisinde, ev ve ofis ortamlarında) bir mendile damlatırsanız havaya karışarak enfeksiyonlara karşı koruyuculuk sağlanır.